×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار امروز

امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Monday, 25 October , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
بازیگران هالیوود از گذشته تا موفقیت!

بازیگران هالیوود که تا رسیدن به شهرت از تلاش منصرف نشدند

از بردلی کوپر بازیگران هالیوود برنده دو جایزه گرمی تا بری لارسون برنده جایزه اسکار , اکثری از بازیگران را می شناسیم که برای رسیدن به شهرتی که شرایط فعلی دارند صبر زیادی داشته و مشکلات متعددی را تحمل کرده اند .

بخش اعظمی از آنان بار‌ها بار‌ها برای بازیگری در فیلم‌ها رد گردیده اند و اعتماد به‌نفس خویش را از دست داده اند , البته در طول رسیدن به ناامیدی و ترک بازیگری , عزمشان را جزم کردند و که اکنون نتیجه آن را می بینند . در اینجا نمونه‌هایی از این بازیگران را معرفی می‌کنیم .

هنری کویل بازیگران هالیوود

بازیگران هالیوود

پیش از آنکه او با فیلم سینمایی «سوپرمن» و بازی در سریال «جادوگر» به آوازه و محبوبیت رسد , هنری کویل آماده بود که به طور کامل بازیگری را کنار بگذارد و در عوض به نیرو‌های مسلح بپیوندد . وی چندین بار برای نقش‌های متعدد رد شده‌است و برای مدتی به‌این نتیجه رسیده بود که صنعت فیلمسازی برای وی بهایی نمی‌دهد .

گل گدوت

بازیگران هالیوود

گل گدوت , بازیگر فیلم سینمایی «زن شگفت انگیز» به عنوان عضوی از بازیگران هالیوود اظهار‌کرد که بار‌ها در آزمایش بازیگری مردود شده‌است و برای مدتی بدون کار بوده است , به همین خاطر به همسرش می گوید که دیگر نمی‌تواند ادامه دهد . در نهایت به وی نقش اول یک فیلم سینمایی سفارش می گردد که به گفته خودش بابت آن بسیار شگفت زده شده‌است .

بردلی کوپر بازیگران هالیوود

بازیگران هالیوود

بردلی کوپر کارش را تحت عنوان بازیگر در نقش‌های کوتاه آغاز نموده است . بعداز سال‌ها بازیگری در نقش‌های فرعی , نقش خوبی در سریال «آلیاس» به او رسید که البته بخش‌های بیشتر آن حذف شد . وی با افسردگی روبرو می‌شود و به گفته خودش در آن زمان میخواسته بازیگری را کنار بگذارد .

کریستن استورات

بازیگران هالیوود

پیش از آنکه وی در فیلم سینمایی «گرگ و میش» بازیگران هالیوود به شهرت جهانی رسد , نسبتاً تمام لس آنجلس را با مادرش برای آزمایش بازیگری میگردد و صرفا چیزی که نصیبش میگردد جواب منفی است . وی در نهایت تصمیم میگیرد که یک بار دیگر بخت خویش را امتحان نماید و اگر پاسخ نداد بازیگری را ترک نماید , که اما موفق می‌گردد و در آخرین آزمایش بازیگری پذیرش می شود .

مارک رافلو

بازیگران هالیوود

به گفته مارک رافلو هنرپیشه نقش هالک , وی در بیش از ۶۰۰ گفتگو برای گرفتن نقش حضور یافته است که موفق نبوده است . نزدیک بود این طردشدگی برای او گران تمام شود و وی رویای بازیگری را کنار بگذارد . البته مادرش او را تشویق مینماید که در نهایت تلاش‌های او جواب می دهد .

رابرت پتینسون

بازیگران هالیوود
درست مانند کریستن استوارت , رابرت پتینسون از سری بازیگران هالیوود  نیز پیش از بازی در فیلم «لحظه گرگ و میش» برای به چنگ آوردن نقش مشکل داشته است . وی بعداز حضور در تست بازیگری این فیلم سینمایی که به گفته خودش موفقیت آمیز نبود , به بابا و مادرش میگوید که دیگر نمی‌خواهد خودش را با ادامه بازیگری زجر بدهد . البته روز بعد از از طرف این فیلم با او تماس گرفته میشود .

بری لارسون

بازیگران هالیوود

این هنرپیشه عضوی از بازیگران هالیوود برنده اسکار بازیگری را از سن ۹ سالگی آغاز نموده است . وی در بازی در نقش‌های بزرگ ناکامی خورد و آلبوم آهنگ وی نیز با فروش کمی روبرو شد . وی در نهایت فکر میکند که او برای هالیوود ساخته نشده و تصمیم می‌گیرد به سمت تحصیل در رشته زیست شناسی دریایی برود . اما پس از مدتی یک پیشنهاد بازی عالی به او می‌گردد .

اسکارلت جوهانسون

بازیگران هالیوود

اسکارلت جوهانسون زمانی صحبت از حرفه بازیگری در یک گفتمان شد اظهار کرد که برای مدتی از تلاش بی نتیجه در صنعت فیلمسازی خسته شده‌است . او بعداز مدتی به اندیشه یک شغل جدید و ترک بازیگری می‌ افتد .

کریس همسورث

بازیگران هالیوود

پیش از بازی در فیلم سینمایی «پیشتازان فضا» در سال ۲۰۰۹ , کریس همسورث برای بازی در فیلم‌ها مشکل داشته است . وضع و اوضاع به قدری برای او بد شد که مدتی به اندیشه ترک بازیگری و بازگشتن به استرالیا افتاده بود .

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.