×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار امروز

امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Monday, 25 October , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
زن معتاد همسر و منزل اش را به آتش کشید

زن معتادی که همسر و منزل اش را به آتش کشید

این ها جزو اظهارات زن معتاد ۴۰ ساله ای است که سی و یکم فروردین گذشته , در جنایتی هولناک , شوهر بازنشسته اش را با ضربات جسم سخت به قتل رساند و آن گاه برای از بین بردن آثار قتل , جسد و بخشی از خانه را آتش زد! آن چه می‌خوانید گفت و گوی خبرنگار خراسان با متهم این پرونده جنایی است .

چند سال داری؟ متولد فروردین سال ۵۹ هستم! ۴۰ سال دارم .

تا کلاس چندم درس خواندی؟ تا اول دبیرستان علم آموزی کردم ولی مقطع ابتدایی را در روستا بودم و آن گاه برای ادامه تحصیل به مدرسه شبانه روزی در چکنه رفتم .

چرا ادامه تحصیل ندادی؟ ازدواج کردم! هنوز اول دبیرستان را تمام نکرده بودم که پسر دایی ام عاشقم شد .

تو نیز اورا دوست داشتی؟ نمی دانم! نه می‌توانم بیان کنم دوست داشتم و نه می‌توانم بیان‌کنم اورا دوست نداشتم!

زمان ازدواج چند ساله بودی؟ ۱۵ سال داشتم .

فرزند هم داری؟ زن معتاد گفت : بله! یک دختر و یک پسر دارم .

آن‌ها چه کار می کنند؟ پسرم در مدرسه تیزهوشان درس میخواند اما دخترم مشکل ذهنی دارد!

چرا؟ زیرا ازدواجم فامیلی بود .

مگر تست ژنتیک انجام ندادید؟ چرا؟ اما خانواده دایی ام نتیجه آزمایش را مخفی کردند چون پسر دایی ام عاشق من شده بود!

چرا از وی طلاق گرفتی؟  زن معتاد گفت :من طلاق نگرفتم آنها مرا طلاق دادند . شوهرم بیکار و کارتن خواب بود! هیچ سرمایه ای نداشت با فروش طلاها و زیورآلات من سرمایه ای فراهم کرد ولی اکنون یکی از سرمایه داران آن محل است و تجارت می نماید .

چرا طلاقت داد؟ آن زمان به من بهتان می زد! مشکوک بود به من می گفت اعتیاد داری! ودزد هستی!

چند سال با هم زندگی کردید؟ ۱۰ سال . دخترم ۹ ساله و پسرم ۴ ساله بود که طلاق گرفتم .

پس از جدایی چه کردی؟ به خانه پدرم بازگشتم . حدود هفت ماه به کارگری در باغ ها و مزارع پرداختم تا این که «محمد» به خواستگاری‌ام آمد .

چرا بدون اذن خانواده ات ازدواج کردی؟  زن معتاد گفت :هنگامی برای برگزاری مراسم عقدکنان به مشهد آمدیم , پدرم گفت خواستگارت کریستالی است اما او می گفت من تنها شیره و تریاک مصرف می کنم! این بود که اینجانب فرار کردم و به همراه خانواده ام به چکنه بازنگشتم بعد از آن به خواستگارم زنگ زدم و گفتم بیا با هم فرار کنیم؟ ولی وی به دنبالم آمد و صیغه محرمیت جاری کردیم و با مهریه ۷۲ سکه طلا به عقد او درآمدم .

تو که مدعی هستی شوهرت کریستال مصرف می کرد؟ بله! بعد از سه ماه وقتی النگوهایم را فروختم تا مرا عقد رسمی نماید متوجه این موضوع شدم!

اختلافات شما از کجا شروع شد؟ به خاطر مواد مخدر اما مدام با هم درگیر بودیم و اختلاف داشتیم ولی این درگیری ها زمان خماری شدت می گرفت تا جایی که احساس می‌کردم دیوانه شده ام!

زن معتاد

وی بارها من‌را کتک زد و از منزل بیرون انداخت! با آجر سفالی به سرم می کوبید به طوری که دیگر کارد به استخوانم رسید و از این حالت خسته شدم .

چه گونه اورا کشتی؟

زن معتاد در خصوص قتل همسرش اذعان داشت میله بزرگ آهنی را برداشتم و به سرش کوبیدم وقتی جان داد جسدش را داخل حمام کشاندم و با ریختن تینر جسد او‌را آتش زدم بعد هم برای آن که کسی متوجه نشود به بخش های دیگر خانه هم تینر ریختم و آتش زدم شیر گاز را هم باز کرده بودم البته همسایگان متوجه شدند و با آتش نشانی تماس گرفتند .

چرا اسناد و مدارک را با خودت بردی؟ برای آن که سهم خودم را بردارم! اما شوهرم اسناد را خودش به من بخشید و گفت عزیزم! نور دو چشمانم این ها را با خودت ببر زیرا می ترسم مرد تبعه خارجی که برایمان کریستال می آورد آن‌ها‌را بردارد!

پشیمانی؟ بله! خیلی! الان حتی از مرده او هم می ترسم!

کاش در ازدواج دومم دقت می کردم! البته با این همه اعتیاد مرا به این روز انداخت چون مجبور شدم داروهای اعصاب و روان مصرف کنم .

سوابق خبر زن معتاد

به نقل از خراسان , ماجرای این جنایت تکان دهنده در دقایق اول صبح زود سی و یکم فروددین ماه در خیابان طبرسی ۳۸ مشهد هنگامی لو رفت که شهروندان با بازدید دود غلیظی که از پنجره یک خانه ویلایی دو طبقه بیرون می زد با آتش نشانی تماس گرفتند و براین اساس با کشف جسد نیم سوخته مردی ۶۰ ساله درون حمام , پژوهش ها قضایی با حضور قاضی احمدی نژاد ( قاضی ویژه قتل عمد مشهد ) در این زمینه آغاز شد . هنوز ۴۸ ساعت از ماجرای این جنایت نگذشته بود که کارآگاهان سازمان جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با ساماندهی سرهنگ غلامی ثانی و راهنمایی های مقام قضایی , همسر مقتول را در یکی‌از روستاهای منطقه سرولایت نیشابور دستگیر کردند . این زن ۴۰ ساله در بازپرسی ها به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد .

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.