×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار امروز

امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Monday, 25 October , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
فعالیت روابط عمومی تاثیر مستقیم آن روی موفقیت

قزوین – استاندار قزوین اذعان کرد : روابط عمومی ها در توصیف صحیح ماموریت ها و آگهی از همت دستگاهها و توفیق مدیران در تصمیم گیری صحیح , نقش حیاتی دارا‌هستند .

به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات ظهر روز پنج‌شنبه مراسمی با حضور عیسی قبادی نائب رئیس اقتصادی استانداری،  هدایت الله جمالی پور استاندار، احمدپور فرمان‌دار آبیک، شفیعی فرمان‌دار قزوین، علیرضایی فرمان‌دار آوج ,  , مدیران کل بهزیستی , آموزش و پرورش , مدیریت دانش گاه علوم
پزشکی , مدیرعامل کمپانی شهرک‌های صنعتی استان , در یکی واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کاسپین قزوین برگزار شد .
هدایت الله جمالی پور درین مراسم ذکر کرد : در بعد از ظهر ارتباطات نقش روابط عمومی‌ها فراوان پررنگ و انتخاب کننده است و می بایست مدیران به‌این دستور واقف باشند و از این منزلت حمایت نمایند .

او همچنین گفت : روابط  عمومی یک شبکه ارتباطی دو جانبه در بین دولت و مردمان- مردمان، دستگاه اجرایی و مدیران است که قادر می باشد بستر سرویس رسانی خوب تر را فراهم نماید .

استاندار قزوین تصریح کرد : چنانچه بخواهیم به مأموریت خویش به صحت فعالیت کنیم بایستی در آغاز داده ها صحیح را گردآوری کرده و از آن برای توصیف مأموریت‌ها به کار گیری کنیم .

 

فعالیت روابط عمومی

 

او یادآور شد : مقام رابطه ها عمومی‌ها در دستگاه‌های اجرایی , شرکت‌ها و مؤسسات بالاست ولی ممکن است ساختار آن را بدرستی توصیف نکرده ایم به همین جهت هنوز از این مقام به کارگیری مطلوب نمی شود .
جمالی پور ادامه داد : در دنیا معاصر روابط عمومی‌ها در واقع هدایتگر کلیدی سازمان‌ها محسوب میشوند البته در میهن مان هنوز این مقام را اعتقاد و باور نداریم لذا این روش بایستی تغییر‌و تحول نماید .

او اظهار داشت : مسئولان رابطه ها عمومی می بایست بتوانند از نیازها , ذائقه , مطالبات و انتقاد و سفارش مردمان نسبت به دستگاه خویش باخبر باشند و داده ها آپ دیت و مطلوب را دراختیار رئیس دستگاه قرار دهند تا تصمیم گیری و سیاست گذاری داخلی به نیکی شکل گیرد .

استاندار قزوین بیان کرد : هر مدیری که به منزلت آگهی و رابطه ها عمومی اعتنا جدی داشته به موفقیت‌های بیشتری دست یافته است و به حیث میرسد رفتارهای منطقی مسئولان نیز با آگهی صحیح و به موقع ممکن میشود .

او ادامه داد : مقایسه صحیح از کارایی دستگاه‌ها با آگهی صحیح و رابطه بیشتر مردمان با دستگاه‌ها هم با امداد روابط عمومی‌ها ممکن میگردد .

جمالی پور اضافه کرد : رابطه ها  عمومی‌ها در دستگاه‌ها نقش پررنگ دارا‌هستند ولی نخست واجب است خود مسئولان روابط عمومی و آن‌گاه مدیران این مقام را تقویت کرده و نگهداری نمایند تا سایرافراد هم به آن احترام بگذارند .

به‌دنبال از مدیران روابط عمومی برگزیده استان تجلیل شد .

برچسب ها : ,

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.