×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار امروز

امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Monday, 25 October , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
وضعیت اضطراری آمریکا در ۲۰۲۱

وضعیت اضطراری آمریکا از زبان بایدن

وضعیت اضطراری آمریکا

 

بایدن حالت ایالات متحده را ضروری اظهار‌کرد: از هر هفت خانوار آمریکایی، یک خانواده از نداشتن غذای کافی رنج می برد.

ایرنا نوشت: جو بایدن رئیس جمهوری تازه ایالات متحده ساعاتی پیش در نطقی در کاخ سفید، ذکر کرد معضل اقتصادی ایالات متحده ناشی از عدم مدیریت دولت پیشین و شیوع کرونا در‌این کشور، رو به وخامت است.

به گزارش تارنمای قانونی کاخ سفید: بایدن بامداد روز شنبه و پیش از امضای فرامین اجرایی جدید، اذعان کرد که طبق گزارش دریافتی از مجموعه اقتصادی دولت تازه از احوال اقتصاد ایالات متحده، اوضاع رو به بهبود نیست بلکه  وضعیت اضطراری آمریکا در حال بدتر شدن است.

بایدن اعلام‌کرد: روز قبل و در تازه ترین خبر ها مرتبط با بیکاری های ایالات متحده اعلام شد که ۹۰۰ هزار نفر دیگر به توده میلیون ها بی کار در ایالات متحده اضافه شده‌است.

در زمان دولت چهارساله دونالد ترامپ، نه تنها اوضاع و احوال اقتصادی و اشتغال در ایالات متحده بهبود نیافت بلکه سه میلیون فرصت شغلی در‌این برهه زمانی از دست رفت.

فعالیت بجایی که رسیده که مردمان بایستی به فکر سیر کردن شکم کودکانشان در وضعیت اضطراری آمریکا باشند.

بایدن پیش از امضای بسته یاری های مالی موسوم به «طرح امداد به آمریکایی ها» اظهار‌کرد: اکنون مشاهده خواهیم کرد که آمریکایی ها با تلف کردن فعالیت خود مواجه اند و برای آنکه کودک ها خویش را سیر نمایند.

ناگزیرند تا با ماشین ساعت ها در صف اخذ مواد غذایی از بانک های غذا در انتظار بمانند، این موقعیت کنونی آمریکا ایالات متحده یی است که مردمان برای سیر کردن کودکانشان بایستی در صف انتظار بایستند.

براین اساس گزارش بایدن تا پیش از امضای طرح «کمک به آمریکایی ها» درادامه اذعان کرد: این مساله دارنده عواقب است، البته این چیزی است که روز جاری در باطن ایالات متحده درحال صورت دادن است.

این جز ارزش های ملت ایالات متحده نیست ما نمی توانیم اجازه دهیم تا مردمان آمریکا گرسنه بمانند، نمی توانیم بگذاریم آمریکایی ها به خاطر آنکه خود خطایی مرتکب نشده اند، شغل خویش را از دست دهند.

برای رهایی از معضل اقتصادی می بایست از کرونا رها شد.

بایدن خاطر نشان کرد: اول قدم در بهبود موقعیت اقتصادی، می بایست طرح تقابل با همه گیری ویروس کرونا را داشته باشیم و بطور مستقیم به آن دسته از آمریکایی های که به شدت نیازمند میباشند بسته یاری های مالی داده شود.

وضعیت اضطراری آمریکا

۱۴ میلیون آمریکایی عاجز از پرداخت اجاره بها!

بایدن در‌پی شرایط طاقت فرسا اقتصادی به جای مانده از سلف خود در ایالات متحده اعلام کرد: حدود ۱۴ میلیون آمریکایی از پرداخت اجاره بها عاجز باقیمانده اند و بخش اعظمی از آنان با خطر از دست دادن کار مواجه اند و همگی اینها ناشی از شیوع گسترده ویروس کرونا در‌این سرزمین و مهار نشدن آن است.

بایدن در رابطه موقعیت معضل زده اقتصاد ایالات متحده اظهار‌کرد: نیروهای پلیس، ماموران اطفای آتش، پرستاران و بسیاری از شغل ها حیاتی در ایالات متحده با خطر از دست دادن شغل خود می باشند، فقط در سال قبلی بیشتراز ۶۰۰هزار شخص تحصیل کرده دانشگاهی شغل ها خود را ازدست دادند. وضعیت اضطراری آمریکا در حال بدتر شدن است.

از هر هفت خانوار آمریکایی، یک خانواده از نداشتن غذای کافی رنج می‌برد.
بایدن به دنبال موقعیت وخامت توشه اقتصادی ایالات متحده اعلام کرد: با امضای بسته نجات مالی همه دستگاه های دولت فدرال بایستی به امداد میلیون ها آمریکایی که از این حالت لطمه چشم اند، بشتابند.

بایدن خاطرنشان کرد: واجب است تا با چالش کرسنگی در ایالات متحده که رو به فزونی است تقابل شود، از هر هفت خانوار در ایالات متحده یک خانوار یا این که با جزییات بیشتر از هر پنج خانوار لاتین تبار و سیاهپوست یک خانوار گزارش می شود که غذایی برای رفع گرسنگی برای خوردن ندارند که‌این یعنی در حدود ۳۰ میلیون بزرگسال و به به عبارتی مقدار ۱۲ میلیون خردسال.

وزارت کشاورزی ایالات متحده ملزم به یاری به گرسنگان آمریکایی

بایدن در ادامه اعلام‌کرد: با امضای این دستور اجرایی «طرح نجات آمریکایی ها» وزارت کشاورزی ملزم می شود تا قدم های فوری برای به دست آوردن مایحتاج اولیه غذایی برای آندسته از خانواده های آمریکایی که لطمه دیده اند، مبادرت نماید.

وضعیت اضطراری آمریکا:

بایدن اظهار‌کرد: وضعیت اضطراری آمریکا ما می بایست به مانند کشوری که در یک موقعیت واجب قرا رگرفته است کار کنیم.

بایدن ادامه داد: گمان نمیکنم که دموکرات ها و یا این که جمهوریخواهان گرسنه بمانند و یا این که شغل خویش را از دست دهند، بلکه معتقدم این شهروندان آمریکایی میباشند که شغل خویش را از دست می دهند و گرسنگی می کشند.

چهل و ششمی رئیس جمهوری ایالات متحده که صرفا سه روز از ورود وی به کاخ سپید می گذرد در ادامه اظهار کرد: بخش اعظمی از آمریکایی ها لطمه دیده اند ( شیوع ) ویروس کرونا در حال شدت گرفتن است تا به امروز ۴۰۰ هزار کشته داده ایم و توقع می‌رود شمار کشته شدگان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا به بیشتراز ۶۰۰هزار نفر رسد.

خانواده های آمریکایی درحال گرسنگی کشیدن می باشند و درخطر از دست دادن کار، بی کاری باردیگر زیرا کوهی سر برآورده است، نیاز است تا دست به عمل شویم زیرا وضعیت اضطراری آمریکا در حال بدتر شدن است.

وضعیت اضطراری آمریکا

وضعیت اضطراری آمریکا

منبع : Time.com

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.